Anatomic

Lezecký krúžok pre deti September 2017

Lezecký krúžok pre deti od 6 do 12 rokov na lezeckej stene K2 Žilina


Lezecký krúžok/tréning na lezeckej stene K2 Žilina. Tréningový blok 11.09.2017 - 30.10.2017, každý pondelok od 16:30-17:30. 

Deti trénujú v skupine začiatočníci, mierne pokročilí pod vedením trénera. Cena kurzu 49,-EUR. Cena kurzu zahŕňa vstup na stenu + samotný tréning. Trvanie 60 minút. Platbu je potrebné uhradiť v deň prvého tréningu, tiež priniesť prihlášku.

Deťom ponúkame lezenie formou pohybu a hier, ktoré zvyšujú ich silu, kondíciu, veľmi dôležitú rozvíjajúcu sa koordináciu pohybov a celkový telesný rozvoj. Samotné lezenie je doplnené stretchingovými cvičeniami, cvičeniami na svalovú nerovnováhu pred začatím tréningu, ako aj po jeho skončení.

Prihláška na stiahnutie TU


Odporúčania

1. Cez tréning je vhodné nosiťšportové oblečenie.  V prípade, že dieťa nemá lezeckú obuv vhodná je tesnejšia športová obuv ako kopačky (bez štupľlov), cvičky prípadne tenisky. Odporúčame nosiť si na tréning fľašu vody (najlepšie čistej vody). Prosíme, nenoste na tréning jedlo, konzumácia počas tréningu narúša chod tréningu.

2. Je vhodnejšie, ak rodič nieje počas tréningu prítomný. Prítomnosť rodičov narúša chod tréningu.

3. Rodičia, ktorí si prídu vyzdvihnúť svoje ratolesti po tréningu, počkajú na dieťa v bare - prednej časti lezeckej steny. Ak treba dieťaťu pomôcť pri prezliekaní, prosíme rodičov, aby poprosili obsluhu o prechod cez turniket.

Cena

  • 1 tréningový blok: 49€
 

Rozvrh tréningov a krúžkov

11.09.2017 - 30.10.2017
Deti od 6 - 12 rokov
Pondelok
16:30 - 17:30
Tréningy a krúžky sa uskutočnia pri minimálnom počte detí 2 a max. počet 5. V prípade väčšieho zájmu o tréningy, pribudne ďalšia tréningová hodina v pondelok.

Novinky

Následne od decembra 2017 budú prebiehať pravidelné lezecké kurzy na veľkej novootvorenej lezeckej stene s lanom K2 Žilina. Lezecká akadémia Žilina ponúkne širšiu paletu lezeckých kurzov pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilých, teambuilding, atď. Viac informácií ponúkneme čoskoro.

Lezecké krúžky September 2017