Anatomic

WWW.ANATOMIC.SK - Stavba lezeckých stěn. Výroba chytů


Co nabízíme?


Aktuality

Rekonstrukce lezecké stěny - HK Manín

Rekonstrukce lezecké stěny - HK Manín

V průběhu r.2019 jsme realizovali dostavbu a rekonstrukci lezecké stěny pro HK Manín v Považské Bystrici. Na začátku projektu se dostávalo 220 m2 lezecké plochy (včetně bouldrovky na patře) a během léta se vedle dokončení nové stěny realizovala i renovace staré. Povrch SOLID COATING perfektně oživil staré profily a vhodně zvolený odstín rozsvetlil a opticky rozšířil celý prostor.
Závodnická sada lezeckých chytů

Závodnická sada lezeckých chytů

Pre organizátorov pretekov sme pripravili chyty a štruktúry, ktoré je možné zapozičať pre účely stavby ciest alebo bouldrov. Obsahuje cca 150ks PE/PU + preglekové štruktúry. Kontakt: info@anatomic.sk alebo +421 905 838 074.
Lezecké centrum Trenčín

Lezecké centrum Trenčín

Na prelome 2018/2019 sme dokončili projekt lezeckého centra v Trenčíne. Aktuálne už je otvorené, takže lezci z Trenčína -
nech sa páči polezeníčko ako sa patrí. Parametre steny: lezecká plocha 1000 m2, z toho 130 m2 bouldrovka. Max. výška 18 m.
Novinky na lezeckých chytoch a štruktúrach

Novinky na lezeckých chytoch a štruktúrach

Prečítajte si, koľko noviniek a vylepšení, v technológii aj v dizajne, sme za posledný pól rok stihli. Neustále pracujeme na kvalite našich výrobkov.

Viac sa dočítate v článku.
Renovace lezeckých stěn

Renovace lezeckých stěn

V našej ponuke pribudla kompletná renovácia povrchu lezeckých stien technológiou SOLID COATING, ktorú sme vyvinuli v spolupráci s popredným svetovým výrobcom farieb ALCEA.

Ak Vaša lezecká stena potrebuje oživiť, radi Vám spracujeme cenovú ponuku na kompletnú renováciu, napíšte nám na anatomic@anatomic.sk alebo volajte +421 (0) 905 838 074
Northland CUP 2009 Kvalifikace

Northland CUP 2009 Kvalifikace

Písal sa rok 2009, boli sme mladí a hlúpi. Keď sa niekto hrabe v prachom zapadnutých krabiciach nájde všeličo a spomenie si aj na takéto klenoty!

Pozri video

Projekt ROTOSTENA

Projekt ROTOSTENA

Niektorí z vás si určite všimli „mašinku“, ktorá sa nachádza už rok v bratislavskej K2. Ide o projekt lezeckého trenažéra, ktorý vyvíjame v spolupráci s našim kolegom Michalom Viskupom. Jednoduchý stroj funguje na princípe nekonečného lezeckého pásu s možnosťou nastavenia rýchlosti lezenia a sklonu steny od položeného profilu +5° až do previsnutého profilu -25°.
Lezecký kroužek pro děti Nov./Dec. 2017

Lezecký kroužek pro děti Nov./Dec. 2017

Lezecký krúžok pre deti od 6 do 12 rokov na lezeckej stene K2 Žilina

Prihláška na stiahnutie TU

strana 1 ze 4
nasledujúca strana »

www.anatomic.sk


Stavba lezeckých stěn
Výroba umělých chytů
Provoz Lezecké stěny K2 Žilina

Kontaktní údaje:
Anatomic s.r.o.
Na Stráni, Žilinská Lehota 122
01001 Žilina

IČO: 50457161
IČ DPH: SK2120333688

Naposledy jsme stavěliLezecká stena K2 Žilina
  • Lezecká stena - lezenie s lanom
  • © 2018 Projekt a realizácia
Lezecká stěna K2 Žilina Lezecká stěna K2 - Bratislava Krovy, dřevěné střešní konstrukce. Stavba krovu. TECHWOOD
Home   |   Lezecké chyty   |   Lezecké stěny   |   Pronájem stěny   |   Renovace lezeckých stěn   |   Závody v lezení   |   Lezecká stěna K2 Žilina   |   Kontakt