Anatomic

Edelweiss Cup 2010. SP mládeže v boulderingu

Generálni reklamní partneri:

Edelwiess - horolezecké lána
JAMES - Slovenský horolezecký spolok

Hlavní reklamní­ partneri:

K2-kaviareň˛ a lezecká stenaAnatomic - Lezecké steny a chyty
Alphasport-Mammut - horolezectvo, skialpinizmus

Northland
Techwood - krovy na všetky strechy
  Martinus - Internetové kníhkupectvo
Milo - športové oblečenie
Holmenkol

 

Mediálni partneri


www.james.skwww.climb.skwww.lezec.cz
 


Edelweiss Cup 2010

25.9.2010 Lezecká stena K2-Žilina

Program:

8:30 - 9:30 Prezentácia a rozlezenie na stene K2-Žilina
10:00 - 12:00  Kvalifikácia kategórie A, A-MINI chlapci + dievčatá
(flash, 10 bouldrov, maximálne 4 pokusy na boulder, maximálny čas lezenia bouldra 2 minúty)
12:30 - 14:30 Kvalifikácia kategória B chlapci + dievčatá
(flash, 10 bouldrov, maximálne 4 pokusy na boulder, maximálny čas lezenia bouldra 2 minúty)
15:30 - 17:00 Finále Kategória A - 5 chlapcov, 5 dievčat, Kategória B - 5 chlapcov, 5 dievčat
(OS, 4 bouldre, 5 min. na boulder + 5 min. pauza)
17:00 - Občerstvenie a Afterpárty v K2
17:30 - Vyhlásenie výsledkov 

Ceny:

Dievčatá aj chlapci:

  • vecné ceny do 5. miesta
  • kategória A-MINI bude vyhodnotená osobitne

Štartovné:

  • pre členov SHS JAMES 3€
  • pre ostatných 5€
  • v cene štartovného je balíček s občerstvením

Kategórie:

  • A MINI do roku 2000
  • A ročníky 1999-1998
  • B ročníky 1995-1997


Kompletné výsledky:

Výsledky Edelweiss cup 2010 - SP detí a mládeže v boulderingu

Kategória A + A MINI

1.    Nina Kovaříková     Singing Rock Team
2.    Vanda Michalíková (A MINI)    Bratislava
3.    Hanka Dubovská (A MINI)    CCCBBB
4.    Magda Žáková   
5.    Romana Trepáčová     Prometeus Handlová

1.    Tomáš Plevko     HK Manín Považská Bystrica
2.    Samuel Rezek    Boulderoom
3.    Filip Strieženec    Trenčín
4.    Mirko Rojko    HK Manín Považská Bystrica
5.    Peter Matejíček    HK James Žiar n/ Hronom

Kategória B


1.    Irena Balátová    Prometeus Handlová
2.    Ivona Barčíková    HO TJ Sokol Žilina
3.    Ivona Koppová    HK Manín Považská Bystrica
4.    Veronika Matejíčková    HK James Žiar n/ Hronom

1.    Róbert Luby    Horoklub BB
2.    Andrej Capko    HK Manín Považská Bystrica
3.    Jakub Švub    CCCBBB
4.    Peter Alfoldi    Boulderoom Team
5.    Peter Kvačkay    Boulderoom Team


Zoznam zaregistrovaných pretekárov:

  1. Alexander Kostelanský 27.7.1994  /Hk Manín Považská Bystrica/     -starší ako 1995
  2. Tomáš Plevko 02.07.1999 /HK Manín Považská Bystrica/  Sponzor: Edelweiss, Anatomic
  3. Lukáš Plevko 16.12.1996 / /
  4. Ivona Barčíková 15.11.1996 /HO TJ Sokol Žilina/ 
  5. Vanda Michalkova 12.6.2002 /Bratislava/
  6. Andrej Capko 13.11.1995 /HK Manín/
  7. Hanka Dubovská 14.7.2000 /CCCBBB/ Sponzor: CCCBBB
  8. Samuel Fečko 06.04.2001 /JAMES/
  9. Iwona Koppová 31.7.1995 /HK Manín/ Sponzor: HK Manín
  10. Mirko Rojko 5.12.1998 /HK Manín/ Sponzor: HK Manín
  11. Ninka Babčanová 7.8.2001 /HK Manín/ Sponzor: HK Manín
  12. Peter Kvačkay 15.2.1997 /Boulderoom Team/
  13. Samuel Rezek 15.7.1998 /Boulderoom Team/
  14. Róbert Erdélyi 18.2.1997 /Metropol Košice/
  15. Adam Zbořil 24.10.1999 /CCCBBB/ Sponzor: CCCBBB
  16. Jakub Švub 27.7.1997 /CCCBBB/ Sponzor: Škorpion
  17. Mendy Jánošová 2000 /HK Zlaté Moravce/
  18. Maximilián Jánošov 1999 /HK Zlaté Moravce/
  19. Jakub Biely 1995 /HK Zlaté Moravce/
  20. Dávid Kováč 1996 /HK Zlaté Moravce/
  21. Matúš Pánik 2000 /HK Zlaté Moravce/
  22. Juraj Šumný 2002 /HK Zlaté Moravce/
  23. Filip Strieženec 10.04.1998
  24. Peter Alföldi, 1996 /Boulderoom Team/
  25. Tomáš Brichta, 2003 /Boulderoom Team/
  26. Denis Guerrier, 1997 /Boulderoom Team/
  27. Veronika Lattáková, 1997 /Boulderoom Team/
  28. Alexandra Véghová, 2000 /Boulderoom Team/
  29. Ema Lisá, 1999 /Boulderoom Team/
  30. Magda Žáková 7.3.1998
  31. Irena Balátová 21.8.1996 /Prometeus handlová/
  32. Minárik Martin 9.2.2000 /Prometeus Handlová/
  33. Trepáčová Romana 4.6.2003 /Prometeus Handlová/
  34. Kuric Peter 10.5.2001 /Prometeus Handlová/
  35. Šebestová Laurika 24.1.2003 /Prometeus Handlová/
  36. Veronika Matejíčková 05.05.1997 /HK James Žiar nad Hronom/ Sponzor: rodičia
  37. Peter Matejíček 11.05.1999 /HK James Žiar nad Hronom/ Sponzor: rodičia
  38. Michal Mikušinec 7.9.2001 /žiadny/
  39. Janka Walterová 28.4.2000 /VERTIGO BRATISLAVA/ Sponzor: WALTER SPORT
  40. Jaromír Walter 19.4.2001 /VERTIGO BRATISLAVA/ Sponzor: WALTER SPORT BRATISLAVA
  41. Simová Patrícia 20.12.1998 /Prometeus Handlová/
  42. Jakub Kmoško 25.04.1997 /Dubnickí šaláti/    Pozn. organizátorov: No zbohom!
  43. Jaromír Walter 19.4.2001 /VERTIGO BRATISLAVA/ Sponzor: WALTER SPORT BRATISLAVA
  44. Nina Kovaříková 11.12.2000 /Singing Rock Team/ Sponzor: Singing Rock
  45. Robert Luby 2.12.1996 /horoklub BB/

Na stiahnutie:

Plagát Edelweiss cup 2010.pdf (kvalita na tlač veľkosť 4,7MB)


  • Edelweiss Cup 2010

    Edelweiss Cup 2010

  • Detské preteky

    Detské preteky

  • Detské preteky

    Detské preteky

  • Kvalifikácia

    Kvalifikácia

  • Kvalifikacia

    Kvalifikacia

  • Kvalifikácia

    Kvalifikácia

  • Kvalifikácia

    Kvalifikácia

  • Toto by sa nemalo robiť

    Toto by sa nemalo robiť

  • Futball v K2

    Futball v K2

  • Finále

    Finále

  • Finále

    Finále

  • Finále

    Finále

  • Finále

    Finále

  • Finále boulder č. 1

    Finále boulder č. 1

  • Skok

    Skok

  • Boulder č. 2

    Boulder č. 2

  • Boulder č. 1

    Boulder č. 1

  • Na rebríku

    Na rebríku

  • Radosť z hélia

    Radosť z hélia

  • Boulder č. 5

    Boulder č. 5

  • Vyhlásenie výsledkov

    Vyhlásenie výsledkov

  • Tomáš Plevko víťaz kategórie A

    Tomáš Plevko víťaz kategórie A

  • Vyhlásenie výsledkov

    Vyhlásenie výsledkov

  • Vyhlásenie výsledkov

    Vyhlásenie výsledkov